Stoly

Vstupte do světa, kde dřevo žije ve všech svých tvarech a podobách. Naše dílna vám přináší unikátní dřevěné stoly, které nejenom poslouží jako praktický nábytek, ale zároveň v sobě nesou umělecký duch a vaši osobitou kreativitu.

Materiál a Tvar: Naše stoly vznikají z pečlivě vybraných smrkových biodesek s různou tloušťkou. Pro stolní desky naši zákazníci nejčastěji volí tloušťku 2,7 cm. Pro všechny stoly platí, že výroba je plně individuální podle přání zákazníka. Díky tomu jsme schopni vyrobit desku o tloušťce od 1,9 cm až po 4,2 cm. Specializujeme se na kruhové, obdélníkové a čtvercové desky, nicméně umíme vytvořit jakýkoli tvar, jaký si budete přát.

Stolové Nohy: Každý stůl je jakýmsi uměleckým dílem, kde stolní nohy představují jeho podpůrnou konstrukci. Nabízíme vám výběr z kovových a dřevěných stolových nohou, které dokážeme na míru přizpůsobit vašim představám. A pokud v naší nabídce nenajdete to pravé, neváhejte nám poslat vaši vlastní kreativní vizi.

Individualita na Každém Kousku: Ve všech výše uvedených bodech, lze cokoli měnit dle vašeho přání. Výroba je specifická v individualitě jednotlivých přání. Každý stůl, který vytvoříme, je originální dílo, které si můžete zhmotnit podle svého vkusu. Vaše představy a nápady mají pro nás zásadní význam.

Kreativní Proces: Jsme zde, abychom vaše sny o dokonalém stole oživili. Při vytváření návrhu vás provedeme každým krokem a společně připravíme desku do nejmenších detailů. Celý proces zahrnuje schválení grafického návrhu a ceny za produkt. Vaši představu chceme pochopit do nejmenších nuancí, takže potřebujeme co nejpodrobnější popis vaší vize.

Zveme vás do naší dílny, kde se stávají stoly skutečným uměleckým vyjádřením. Vaši představu proměníme v realitu, která nejen obohatí váš prostor, ale také odráží vaši jedinečnost.

© 2024 Co Kus, To originál. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram