Formátování

Poskytujeme služby od řezání a formátování desek, olepování hran až po vrtání montážních otvorů

Máte zájem o řezání a formátování?

Máte nábytkový projekt, který potřebuje profesionální přístup? Nebo hledáte službu formátování dřeva pro své truhlářské práce? Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů!

Vyplňte naši tabulku 
a zašlete nám ji!

Pro rychlý a efektivní proces objednávání, vyplňte naši tabulku s požadovanými rozměry a specifikacemi vašeho projektu. Stačí ji stáhnout z našich webových stránek a zašlete nám ji na emailovou adresu formatovani@seznam.cz. Nebo nás kontaktujte telefonicky pro další informace a konzultaci.
Kontaktujte nás: 777 705 026

Pro truhláře a kutily

Nabízíme širokou škálu služeb v oboru truhlářství, mezi které patří řezání, olepování hran a výroba kompletních nábytkových dílů, včetně potřebných montážních otvorů, které mohou využít nejen zkušení truhláři, ale také domácí kutilové. Poskytujeme řezání deskových materiálů, dřevotřísek, laminovaných desek a dalších.

Pořez provádí naši kvalifikovaní pracovníci na moderních a spolehlivých strojích, díky čemuž zaručujeme vysokou kvalitu a přesnost jednotlivých dílů.
Řezání na přesné formáty
Řezání nepravidelných tvarů
Oblouky CNC
Spojování pracovních desek
Řezání pod úhlem
Drážky, tuplování desek: Zajišťujeme vytvoření drážek a tuplů dle vašich požadavků.
Výřezy do pracovních desek
Expresní řezání na počkání
Olepování hran ABS
Manipulační řezy
Příprava montážních otvorů
Řezání Vámi dodaného materiálu
Výroba nábytkových dílů

Olepování nábytkové ABS hrany

ABS hrany slouží k dokončení bočních ploch dřevotřískových desek i dalších velkoplošných materiálů používaných ve výrobě. Přispívají nejen k estetické stránce, ale především plní ochrannou funkci proti poškrábání, oděru, světlu a vlhkosti, také díky nanesení laků na bázi akrylové pryskyřice. Používáme vhodné tavné lepidlo a po zaschnutí vyfrézujeme šířkové přesahy, aby nedošlo k poranění zákazníka.

U nás si můžete vybrat z velké škály barevných provedení.
ABS hrany - Hranipex - UNI dekory
ABS hrany - Hranipex - Dřevodekory
Olepování hran ABS

Široký výběr barev a dekorů

Přizpůsobte svému nábytku nebo projektu ideální vzhled pomocí naší široké škály barev a dekorů ABS hran. Nabízíme nejen běžné standardní barvy, ale také unikátní designy, které dodají vašemu nábytku osobitý charakter.

Typy dekorů: Bílá, Uni dekory, Intenzivní dekory, Dřevodekory
Dekory Kronospan
Dekory Egger
Dekory DDL
Bezplatné zapůjčeni vzorkovníku barev na prodejně.

Co řežeme?

Dřevotřískové desky

Dřevotřískové desky se vyrábí pomocí slisování a patří k tradičním materiálům. Díky široké paletě dekorů a výběru z mnoha struktur povrchu, se využívá rovnou v několika odvětvích nejen nábytkářského průmyslu.

OSB desky

OSB desky patří k jednomu z nejoblíbenějších stavebních desek, jsou velmi pevné a mají široké možnosti využití také jako dekorace a obklady.

MDF desky

MDF desky mají hladký povrch, pevné hrany, je možnost je frézovat i lakovat, a i proto patří mezi základní a oblíbené materiály.

HDF desky

HDF desky neboli vysoce zhuštěné dřevovláknité desky. Taková deska je charakteristická vysokou tvrdostí a hustotou, proto je vhodná k výrobě podlah, dále může sloužit jako stěna nábytku, lišty nebo dokonce pro veletržní výstavu. Desky a výrobky z nich se musí používat jen v interiéru či v suchých prostorech.

Pracovní desky

Pracovní desky jsou dřevotřískové desky, které jsou opatřeny vysokotlakým laminátem. Ideální řešení pro povrchy, které vyžadují zvýšenou odolnost proti opotřebení, vlhku a teplu.

Překližky

Překližky - (překližovaná deska překližka) jsou kompozitní desky vyrobené ze tří nebo více vrstev loupaných nebo krájených dýh. Jednotlivé dýhy jsou na sebe lepeny křížem. Počet dýh je většinou lichý, ale může být sudý, když se dají dvě podélné nebo příční dýhy (vložky) na sebe.

Spárovka

Spárovka - Spárovka je celomasivní formátovaná deska různých tlouštěk a formátů. Spárovky jsou lepeny z fixních 24-50 mm širokých lamel na tupou spáru pomocí lepidla (D3 a D4) a v případě cinkovaných spárovek z 24-50 mm nastavovaných lamel různých délek. Vlhkost spárovek je 8% s tolerancí ±2%.

Biodeska

Biodeska - Biodesky jsou dřevěný polotovar s širokým uplatněním v interiéru i exteriéru. Skládá se ze tří vrstev vzájemně na sebe lepených. Každá vrstva je složená z dřevěných lamel slepených do celé šíře desky. Jednotlivé vrstvy jsou na sebe lepené pod úhlem 90º.

Kontaktujte nás

Vyslechneme vaše představy o produktu, společně vytvoříme grafický návrh tak, aby byl vašemu srdci co nejbližší a potom se můžete už jen těšit na originální a funkční kus, který dodá vašemu prostoru magický rozměr. Prostě „Co Kus, To originál“
777 705 026
formatovani@seznam.cz
IČ: 09208925

© 2024 Co Kus, To originál. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-markerarrow-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram