Šamanské bubny

Představujeme vám naši nabídku Šamanských bubnů, které mají průměr 49 cm a jsou vyráběny z autentické jelení kůže. Tyto nástroje mají v sobě zakořeněnou šamanskou tradici a poskytují zvukový zážitek, který propojuje člověka s přírodou a duchovními sférami.

Máme pro vás dvě varianty:

  1. Čistý šamanský buben: Tento model nabízí autentický zvuk bez dalších zdobení. Jeho jednoduchost umožňuje ponořit se do hlubokého zvukového zážitku a prožít jedinečnou meditaci nebo rituál.
  2. Šamanský buben s výpalem motivu: Pokud hledáte něco více osobitého, můžete si vybrat tento model. Kromě zvuku nabízí také vizuální estetiku. Na kůži bubnu vytvoříme vyžehlením motiv, který může být inspirativní nebo symbolický.

Pokud jde o motivy pro výpal, nabízíme vám pestrou paletu možností. Můžete si prohlédnout všechny dostupné motivy v naší záložce galerie. A pokud máte zájem o konkrétní vizuál, rádi ho pro vás realizujeme.

Fotografie hotových šamanských bubnů jsou pro vás k dispozici v naší fotogalerii. Tyto obrázky vám umožní získat lepší představu o tom, jaké výjimečné kusy můžete mít ve svém vlastnictví.

© 2024 Co Kus, To originál. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram