Konferenční stolky

Přinášíme vám možnost vlastnit konferenční stolky, které jsou nejen dokonale funkční, ale také vyzařují originalitu. Každý kus je vyráběn na zakázku, takže můžete mít nábytek, který bude skutečně odrazem vašich představ.

Materiál: Naše konferenční stolky jsou vytvářeny s pečlivostí z vybraných smrkových biodesek různých tlouštěk. U stolových desek zpravidla preferujeme tloušťku 2,7 cm, ale výběr je zcela dle vašich představ. Vyrábíme desky od 1,9 cm do 4,2 cm tloušťky. Specializujeme se na kruhové, obdélníkové a čtvercové desky, ale jsme schopni zpracovat jakýkoliv tvar, který si přejete.

Hloubka Výpalu: Detaily jsou důležité. Hloubku výpalu můžeme nastavit od 1 mm do 2 cm, aby vaše stolky byly nejen praktické, ale i esteticky přitažlivé.

V každém z uvedených bodů jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Každý kus je originální a odráží vaši jedinečnou vizi. Můžete si zvolit rozměry, design i grafickou úpravu dle vašich představ. Naše role spočívá v tom, že vám pomůžeme tuto vizi uskutečnit.

Budeme vás provázet celým procesem vytváření. Od prvního návrhu až po konečný výsledek. Každý detail bude důkladně promyšlen. Objednávku ukončíme až po vašem schválení grafického návrhu a ceny produktu. Vaši představu nám sdělte co nejpodrobněji a my ji zhmotníme do podoby konferenčního stolku, který se stane nejen praktickým prvkem, ale také krásným doplňkem vašeho domova.

© 2024 Co Kus, To originál. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram